| Editzelu a întrebat:

Exista bere fara alcool care sa aiba 0.0% alcool?
Am inteles ca toate berile fara alcool au intre 0.0%-maxim 0.5% alcool.

Răspuns Câştigător
| Green0227 a răspuns:

Da exista cu 0.0% gen tuborg sau golden brau...
Mai sunt si altele

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ursus Cooler.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radler zero e bere fără alcool, dar este cu suc de lămâie.

| alex495 a răspuns:

Da exista. Deci sa ne intelegem, berea cu lamaie chiar daca iti zice vanzatoarea ca nu i problema si poti sa bei la volan tot are alcool, 1.2 parca dau 1.5. Infim dar daca te prinde politia tot iti ia permisul. Berea fara alcool pe alta parte nu are deloc alcool, o tin mai putin la fermentare parca si de aia nu are alcool, insa are in gust nasol, prefer sa beau apa decat berea fara alcool care e si mai scumpa decat cea normala

| QElenaBoghiu a răspuns:

Există. Dar nu s-ar mai numii BERE big grin