| anonim_4396 a întrebat:

Ce iti da increderea in tine? in afara de o bere cu alcool? nu exista altceva?

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Taria de caracter, ambitia, curajul, speranta

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cand vorbesc cu oameni mai. putin dezvoltati intelectual decat mine ma simt destul de increzatoare.
Cand sunt iubita.
Cand am bani.

As vrea sa spun si cand imi vorbeste Dumnezeu, dar nu sufar de schizofrenie.

| hândel a răspuns:

Alte vicii laughing O tinuta ingrijita, un fizic dragut, mai intoarce o fata capul dupa tine, asta ajuta. Si o bogata cultura generala te face mai increzator in tine insuti.

| greg a răspuns:

Dumnezeu.Cand simt acea relaxare in mine si simt ca va fi bine.

| yoannah a răspuns:

Aaaa. pai in afara de bere cu alcool?thinking

Wisky, vin, lichiordrooling, tzuica...laughing

| PsIhOlOgUl_21 a răspuns:

Cand vad k colegii mei ma trateaza k pe unul in plus...tot ce se intawmpla, eu sunt vina, daca vin la 8:30 si altii la 9, tot eu sunt vina... iar canbd sa le raspuns, dc ai facut aia, de nu faci bine aia, ...INCEP SA RAD...si atunci ceea mai mare incredere in mine, pentru ca stiu ca nu le pot face jocul...

| Ja_Rule a răspuns:

Pay daca ai pe cineva langa tine sa te sfatuiasca ce sa faci big grin sa te pui inapoi pe picioare big grin sau increderea mai poate veni de la sine big grin sau cum zici u cu o lada de bere laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dacă nu am încredere în mine, atunci în cine?
Puterea de a merge mai departe este motto-ul meu!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dumnezeu. Daca ai incredere in Dumnezeu, ai si in tine.Asta fiindca Dumnezeu ne ajuta in toate(fara El, nici nu am exista, dar sa facem altceva). Deci, crezand in Dumnezeu, crezi si in tine, si invers.Alcoolul este doar o amagire, care iti poate dauna foarte mult. Dar daca, totusi, nu reusesti sa-ti recapeti increderea in tine, apeleaza la un psiholog(daca iti permiti), si, in acelasi timp, roaga-te lui Dumnezeu. El te va ajuta cel mai bine. Ti-o spun si din proprie experienta.Iti doresc mult succes!

| sisi a răspuns:

Ambitia...care face parte din personalitate...si normal felul cum arati