| cățelușa56 a întrebat:

Exista fantome? Am tot auzit de chestii de gen,, un om a pozat o fantoma cu telefonul,,,,, o doamna are casa bantuita,, etc. Si asa au reusit s-a ma sperie si pe mine, si nu stiu ce sa fac.Deci exista sau nu?

3 răspunsuri:
| BlueBird05 a răspuns:

Pai este un mister caruia nu i se va descoperi niciodata raspunsul. Si pe mine incepeau sa ma sperie unele chestii. Dar m-am gandit la Dumnezeu, mi-am amintit ca el ma pazeste si mi-a disparut frica!happywinking

| beeapurplee a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

te uiti la prea multe filme
nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bintuit loc din tara este in Buc cart Ferentari acolo dispar lucruri si fiinte. Stai sa vezi lu unu ii dispar gainile, la altul calul de la caruta, uneia ii dispare barbatul 3 ziele.Satra intra in alerta si se inarmeaza ca de razboi sa prinda fantomele si prind una dar era de al lor acum fantoma zace cu 2 coaste rupte de gaini nu se stie nimic ca erau mincate, Barbatul disparut a aparut era la o fantoma de 18 ani. calul nu dau de el