| Ion1231 a întrebat:

Buna TPU! Exista vreo aplicatie de android care sa poti asculta muzica prin casti bluetooth in timp ce este conectat o mufa jack in telefon dar sa nu se auda prin acea mufa ci prin bluetooth?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De regulă, mufa jack odată introdusă, decuplează celelate ieșiri audio cum ar fi BT

| VoidEternal a răspuns:

La Samsung știu că poți selecta sursa in meniul "media output" care apare când faci drop-down ca clasa activezi date și wifi-ul, bt-ul și ce mai e pe acolo.