| JohannesZu a întrebat:

Merge făcut pe android-ul de pe telefon sunetul de pe o aplicatie anume să se audă pe difuzor-ul telefonului si o altă aplicație să se audă pe boxa conectată prin Bluetooth?

ex: Pe YouTube Music sa bage muzica de copii pe mini-boxa fetițelor(Bluetooth) și ea să stea pe telefon pe tiktok cu sunetul de la telefon!

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Nu prea merge. Știu că Samsung-urile mai scumpe aveau o așa funcție.

| JohannesZu explică (pentru literallythesamebruh):

Păi este un S20 Ultra dar nu prea găsesc o așa opțiune sau poate nu știu unde sa caut!