| ƘƖƉʋ a întrebat:

Bună TPU.
(Fetele) Ce părere aveți despre absorbantele Bella For Teens? Eu vreau să îmi cumpăr pe portocaliu (ultra energy), dar vreau să știu dacă sunt bune de ceva. Absorb bine cantitățile de sânge abundente? Ieri mi-a venit menstrația și nu este prea abundentă, dar nici nu curge puțin sânge! Vreau păreri de la cineva care foloește aceste absorbante.
Funditzăă

Răspuns Câştigător
| MeridaOcean a răspuns:

Toata gama Bella For Teens e foarte buna!love struck Si restul gamei Bella.Ti le recomand,sunt foarte bune,absorb bine, sunt delicate happy, au suprafata de bumbac si nu te iriti, spre deosebire de always, care invelisul parca e de plastic si te jeneazatongue) te pup:*