| anonim_4396 a întrebat:

(funda si la toti care rasp vot) Diseara trebuie' sa merg la stomatolog, ca sa imi curete o mica carie, si mi-e frica, si nu stiu ce sa fac.De renuntat, nu renunt, dar vreau niste incurajari.Cn reuseste sa ma faca sa scap de teama dau funda.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Auzi un simplu sunet vaaaazzzz tiii tiii si gata.

| mgtow a răspuns:

Atunci gandeste-te ca esti un robot care merge pe scaun sa ii faca niste revizii doar atat.

| winchesters a răspuns:

Da bun. Nu`ti spun mai mult: E spre binele tau! love struck
Multa baftaa! love struck

| dean a răspuns:

Daca vei merg eu cu tine, sa te tin de mana, sa nu fi singura! ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

crying tot mi-e frica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merci las' ca am cu cine sa merg

| DanyeLL9 a răspuns:

Stai linistita, nu te va durea big grin

| DanyeLL9 a răspuns:

Stai linistita, nu vei simti nimic big grin