| CTMMR a întrebat:

Ieri cand am fost la scoala am stat de vorba cu profesorul meu de instrument... si el la un moment dat ma intreaba "ce inseamna iubirea pentru tine?" Si nu am stiut sa ii dau un raspuns concret... deci ce inseamna iubirea? Sau mai bine zis iubirea poate fii explicata? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Nu exista o explicatie sau o definitie pentru iubire. Fiecare o simte diferit si fiecare ar stii sa o descrie in cuvinte diferite.

2 răspunsuri:
| nico097 a răspuns:

Pai cand iubesti e foarte frumos, mai ales cand iubesti persoana potrivita fara sa suferi, te simnti bine esti total desprinsa de lumea asta si nu iti pasa de nimic si de nimeni.Cel putin pe mine niciodata nu m-a interesat parerea celorlalti si uite asa am ajuns la o casnicie frumoasa.

| alinutza0408 a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie, luasem sala cu 23 dar cand sa dau orasul am mers la inmormantare....deci am fost nevoita sa dau sala din nou ca sa intru si la traseu, nu stiu daca s-a mai schimbat ceva din 2010 incoace, dar mult succes