| anaskumpika06 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce pot sa fac ca sa nu ma mai plictisesc in vacanta? Va rog...

Răspuns Câştigător
| ALEX2402 a răspuns:

Daca vrei, poti sa te apuci sa construiesi tot felul de chestii de genul http://www.youtube.com/watch?v=MLjG4BFW4ug sau mai poti gasi multe chestii de care nu stiai uitandu-te la alte video-uri sau intreband prieten. alt luucru pe care poti sa il faci este un "maraton de seriale": cauti sriale care iti plac si te uiti la ele (asta poti face in zilele cu ploaie). alte chestii ar mai fii ca te poti inscrie in tabere sau sa organitezi excursii cu prietenii

1 răspuns:
| ikEr98 a răspuns:

Esti la fel ca mine. Pai iesi pe afara cu prietenii, du-te in parc, la piscina, cauta ceva pe calculator jocuri noi, filme. Editeaza fotografii cu photoshop daca stii daca nu urmeaza tutoriale si invata. Mult succes!