| Criss001 a întrebat:

Hey am si eu o intrebare ...imi puteti spune si mie ce sa fac in vacanta ca sa nu ma plictisesc va rog a da si poate imi puteti spune cum sa dau fundita cine imi raspunde la amandoua primeste una happy multumesc

Răspuns Câştigător
| anamaria91 a răspuns:

Incep cu fundita aia... se da pentru cel mai bun raspuns, nu la mai multi. Cand vei vedea raspunsul, vei observa automat de unde se da fundita. (inutila dupa parerea mea, dar in fine)

Cat despre vacanta, depinde ce preferi. Daca nu te omori dupa lux si confort, poti fugi cu prietenii la munte cu cortul. Sau daca vreti un pic de confort, va luati o casuta (tot la munte).
Daca preferi marea, nu stiu ce sa zic, in opinia mea, acolo sunt cam putine lucruri de facut in afara de a sta la soare si a te balaci in apa (plus cluburi sau tot felul de lucruri ce gasesti prin statiune).

Eu sunt fana a muntelui, deci doar cu atat te pot ajuta!

Have fun!

2 răspunsuri:
| Criss001 explică:

Merci, pentru ca m-ai ajutat si pentru ca esti singurul care mi-a scris(pana acum) meriti funditawinking

| Criss001 explică:

Daca cineva mai are sugestii va rog sa-mi mai scrietiwinking