| TrendyHedgehog a întrebat:

Imi puteti da cateva site-uri cu poze, imagini pe care as putea sa le desenez? Sa nu fie foarte banale big grin
multumesc mult! ^__^

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce anume te-ar interesa? Portrete, flori, peisaje etc?

| TrendyHedgehog explică (pentru floresdemayo):

Orice,nu cer o anume categorie big grin

| Elsiane a răspuns:

Depinde ce vrei să desenezi. Mie îmi plac anime-urile și desenez mai mereu de pe http://www.zerochan.net/ scrii în dreptunghi ce vrei să cauți, apoi dai 'search' și găsești. Găsești doar anime-uri. Dacă vrei să îți arăt niște desene de-ale mele (și poze dacă vrei, am un folder plin cu poze), spune-mi dacă vrei să-ți dau id meu. Baftă!

| TrendyHedgehog explică (pentru Elsiane):

Sigur,chiar sunt curioasa, am desenat un singur anime pana acum(de curand am descoperit ca imi place sa desenez big grin ) Lasa id-ul pe privat, daca vrei happy