| geo1800 a întrebat:

Imi puteti spune cum pot afla cine ma suna cu numar ascuns?
PS. sunt pe cartela - Orange.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lzz a răspuns:

Singura sansa este sa mergi la politia.iar ei pot localiza apelul..altfel nu prea ai cum..softuri/program de acest tip nu sunt bune. Funda?:d

3 răspunsuri:
| Gabyy32 a răspuns:

Hai ca nu esti cu mult mai mare ca mine

am intrebat numa-asa ca te-am mai vazut la mai multe intrebari

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu, eu sunt pe Vodafone, dar de aici..nu afli. Nu stiu cum e la Orange. Si nici nu stiu motivul pentru care s-ar ascunde unii, eu n-as face asta niciodată...
Cred ca nici politia nu te ajuta, decât dacă faci o sesizare unde declari ca primesti apeluri repetate, cu amenințări etc. Trebuie motiv serios.