| anonim_4396 a întrebat:

Ma suna un numar care nu-l am in agenda. Raspund si nu spune nimic. Ma cam irita ca suna lung, uneori da beep. Daca ma duc la Orange pot afla pe ce nume e inregistrata cartela?

5 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Daca nu este cu numar ascuns poti sa-l adaugi la lista refuzare.Nu o sa mai sune, dar o sa-ti apara de cate ori ai fost sunata happy

| MultiCore a răspuns:

Nu prea cred. Am impresia că asta încalcă confidențialitatea clienților. Poți bloca numărul dacă nu este ascuns. Altfel îl rogi amabil când sună data viitoare să nu te mai sune.winking Nu cred că va funcționa, dar ignoră-l. O să se plictisească odată și odată. Avem doar o viață. Nu ne-o irosim terorizând oameni cu telefoane.

| MultiCore a răspuns (pentru MultiCore):

P.S. Tu când cumperi de la magazin o cartelă Orange, îi spui vânzătorului cine ești? (Răspunsul de sus era pentru abonament)

| anonim_4396 explică (pentru MultiCore):

Din pacate nu, dar in viitor se vor putea cumpara cartele doar cu buletinul.S-au desteptat astia laughing. Multumesc de raspuns!

| Mihai04Radu a răspuns:

Daca respectivul e pe abonament da poti afla daca nu nu poti! funda please