| Jdjrjrjrdndnfn a întrebat:

Buna TPU.Lumea ma vede cum arat in poze sau cum arat in oglinda? Eu ma vad draguta in oglinda dar in poze arat naspa.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poze-oglină, cam tot aia e!

| RAY a răspuns:

Stii cum e,intrebat budha daca exista dumnezeu a spus = imagineazati o sageata care se indreapta spre ceva dar nu ajunge nici unde,asa e si cu intrebarile asta, raspunsuri pot exista multe, poate ai tu o perceptie negativa despre tine, poate starea de spirit, reflectia oglinzi, reflecta acelui aparat foto, si asa frmusetea e relativa

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru sierra1):

Nu chiar, in oglinda ma vad mai draguta iar cand vreau sa-mi fac poze pe camera frontala ies foarte naspa, deci nu e cum zici tu.

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru RAY):

Ahm?hee hee Cum adica?

| RAY a răspuns (pentru Jdjrjrjrdndnfn):

Adica ai probleme cu starea de spirit

| Andreeush a răspuns:

Dacă tu te vezi drăguță în oglindă atunci nu da importanță pozelor.
La poze depinde și de calitatea camerei cu care sunt realizate.
Multe persoane arată mai bine în realitate decât în poze.

| sierra1 a răspuns (pentru Jdjrjrjrdndnfn):

"deci nu e cum zici tu."
ai o părere prea bună despre tine.

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru sierra1):

Nu am o parere buna despre mine...dar in fine happy

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru RAY):

Nu chiar...