| meseriasul88 a întrebat:

m-am casatorit si buletinul l-am trecut pe numele sotului dar permisul a ramas pe numele meu de acasa si as vrea sa stiu daca pot conduce asa el expira in 2017 cel ce raspunde cel mai bine dau funda. MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| CandyTetris a răspuns:

Teoretic nu poti, practic insa cumnata mea a umblat cateva luni asa si nu a avut nici o problema, la urma urmei se vede ca buletinul e nou..Hope I heleped.happy

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da,poti conduce.Esti femeie si esti casatorita.Nu este nici o problema.

| banu007 a răspuns:

Da poti. funda? big grin