| joghu22 a întrebat:

M-am certat cu bff pentru ca a vorbit cu crushul meu si eu m-am suparat dar ea isi tot cerea scuze. Si eu nu am vrut sa o iert... si acum ea s-a suparat pe mine si nu vrea sa mai fim prietene. Si a spus ca vrea sa fim doar colege. Ce pot face ca sa revin la normal?

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Și ce dacă a vorbit cu el, oricum nu te place.
În plus, câștigă cea mai bună, nu e ca și cum s-ar mulțumi cu tine doar pentru că nu vorbește alta cu el.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ii ceri si tu scuze, ii zici ca ai iertat-o si ca vrei sa fiti in continuare prietene.

| Kerre a răspuns:

Parerea mea este ca trebuia din start sa ii acorzi o a-2 sansa, nu vad care era problema daca a vorbit putin cu crush-ul tau. Incearca sa-i ceri scuze si probabil te va ierta.