| Anonimus5 a întrebat:

FUNDA! deci eu am burtica(nu multa) ca sa scap de ea mananc sanatos si alerg in fiecare zi cam vreo 30 minthinking pe langa alergarea asta abdomenele sau alte exercitii m-ar ajuta sa dau burta jos mai repede?

Răspuns Câştigător
| Senoritaa a răspuns:

Da, abdomenele sunt foarte bune. Prima data să faci cate 50 dar după sa incepi sa măresti numarul!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Senoritaa):

Sunt foarte bune, nu te ajuta aproape deloc laughing

Mai documenteaza-te

| Senoritaa a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu consider ca sunt foarte bune.Dar, na oh go on. Acum fiecare are o parere despre asta!winking

| Cosmin86 a răspuns (pentru Senoritaa):

Sunt bune pentru tonifierea musculaturii ( partea de sus a abdomenului, pentru partea inferioara exista alte exercitii ).

Si legat de slabit, realitatea e simpla : prin abdomene arzi foarte putine calorii, mult mai putine decat prin alergat spre exemplu.

Intr-o ora de alergat arzi de 6-7 ori mai multe calorii decat o ora de facut abdomene.

| Senoritaa a răspuns (pentru Cosmin86):

Să stii ca ai dreptate, dar la mine a functionat.Eu in 2 saptamanii am scapat de burtă. Acum cred ca depinde si de fiecare organism!winking

6 răspunsuri:
| Klews a răspuns:

Buna! Daca faci genoflexiuni, o sa slabesti mai repede, cam 10 in fiecare zi, nu te gandi sa nu mananci, cum am facut si eu, sunt aproape anorexica, dar, daca mananci sanatos la ore fixe si faci sport, o sa slabesti, crede-ma big grin

| Giulietta013 a răspuns:

Dac aai vrea sa scapi de burtica ar trebui sa te inscrii la vreun club de sport! Si 10 abdobene in1 zi, 20in a2 a, s.a.m. pana la cat poti!