| ioana16 a întrebat:

m-ar interesa si pe mine o exraoptiune la cartela cosmote in valoare de 2-3 euro. si nu gasesc.ma poate ajuta cineva (daca intr-adevar exista o astfel de extraoptiune)? multumesc :*

3 răspunsuri:
| daianaroxana a răspuns:

Da exista cu 3 euro: 500 de min si 500 de sms in retea+ vreo 30 de min nationale(nu mai stiu sigur cate) suna la *100# si cauta la ramura OFERTE si acolo trebuie sa o gasesti! sper ca te-am ajutat!

| Magdaa_9339 a răspuns:

Da este una cu 3 euro.500 min, 500 sms, 30 min nat si internationale.

| ioana16 explică:

Multumesc big hug