| Lavynyuka a întrebat:

Buna TPU.ma ajutati cu ceva? ieri mi-am schimbat parola la id si dp ce am schimbat-o am intrat si mi-o mers, iar dupa ce am iesit de pe id meu si am intrat pe altu nu mi-o mai mers, nu stiu ce s-a intamplat ca nu-mi mai merge deloc! daca puteti ajutati-ma. dati-mi un site ca sa imi pot recupera parola pls

1 răspuns:
| Toader_Raisa_1998 a răspuns:

Cred ca s-a sters poti sa o rescri sau vorbeste cu un prieten sa iti faca id-ul de pe calculatorul lui eu asa am facut pentru ca am patit la fel