| ...:::are a princess in a big world:::... a întrebat:

Buna big grin :* am o problema sad de ieri nu mi-a mai mers id-ul ca sa-l bag in mess si am crezut ca esti din cauza paroleithinking si am schimbat parola si nici asa nu mergestraight face apoi am bagat un at id de al meu si acela a mers dar acesta nu situ de ce nu merge si cand am intrat pe meebo id-ul merge deci nu este din cauza parolei sau ceva si mi-am facut un alt id si am bagat cativa prieteni si nu ma mai lasa sai bag in lista ma puteti ajuta va rog frumos puppy dog eyes love struck

2 răspunsuri:
| mQriana a răspuns:

Buna sad nu stiu ce are dar nu merge id de mess pe telefonstraight face cand intru zice ca pagina nu e afisata ma poti ajuta te roghappysad

| sweetalyna a răspuns:

Si pe mine la fel.Nu ma lasa sa mai bag id-uri in lista, si e nou id-ul...Am incercat si pe meebo si la fel,bag id-ul, pot sa vb cu el, dar nu ramane memorat in lista. sad