| ralucuza a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste nume de pus la mess?
Ma cheama Raluca! Funda love strucklove strucklove struckkisskiss

Răspuns Câştigător
| Andreea2475 a răspuns:

Adica numele tau?[cum sa le apara celorlalti numele tau? ] pai...or pui pur si simplu Raluca ori Raluca si celalalt prenume al tau,daca ai, Raluca si numele de familie sau 'Raluuu' ', 'Raluka', 'Ralucutasmug'...dar eu, sincer, as fii de parere sa alegi primele variante, ptc. mie asa mi se pare mai frumos, fara chestii delea de pitipoane si cocalari gen'R@LUK@ BH@@Y!' sunt ridicole! Si sper sa nu te supere raspunsul meu.blushing dar asta e adevarul! Tuturor le place orginalitatea!

1 răspuns: