| ƦαℓυҜα a întrebat:

AM si eu o intrebare...Nu stiu ce nume sa-mi pun la facebook.Ma puteti ajuta?
Pe mine ma cheama Raluca si as vrea un nume gen:Rrrallu xD sau RaLuka Puff//dar sa fie cena mai ciudat cat de cat, insa sa nu fie de doua ori acelasi cuvant!
Asta-mi e dorinta! Va multumesc mult:X Funda celui mai bun raspuns!:*happyhappy

Răspuns Câştigător
| Bernoullie a răspuns:

Doar Ralu sau Rallu x

5 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Hi5 e pentru pitipoance si cocalari, pe facebook se pune numele real.

| Bernoullie a răspuns:

Ms pentru fundita winking

| Athée a răspuns:

Raluke, Rale, Ralx, Raluk

| ƦαℓυҜα explică:

Ms mult Crinutsa! Esti geniala...un nume atat de simplu miai ales, GROZAV! Cum de nu m-am gandit la asta?rolling on the floor

| maricel a răspuns:

Pune numele tau si gata