| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna TPU, ma uit la emisiunea In Cautarea Adevarului, insa am o intrebare... Arata in unele episoade o inmormantare. Intrebare chiar moare acel om sau e inscenare?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pe bune? E o emisiune fictivă, nu moare nimeni.
Se duc si ei până în cimitir îmbrăcați în negru langa o cruce si gata.

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru Freya1):

Si pun sicriu gol in gropa si coroane? Stiu ca e fictiva emisiunea.

| Freya1 a răspuns (pentru PetrusEmanuelMihai):

În cimitir se mai sapa cate o groapă, pot sa meargă sa de-a niște bani pentru 2 minute cat se prefac ca il baga acolo si aia e.Sau se pot edita imaginile, sau se pot face decoruri pentru asta.Nu cred ca baga pe nimeni in sicriu.