| iasmi2002 a întrebat:

Maine este ziua mamei mele. Nu stiu ce cadou sa-i
fac ..totusi implineste 39 de ani!
Dau funda!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
La multi ani maicutei talehappy
Daca ai buget, poti opta pentru un buchet de trandafiri/un urs de plus, asa isi va aduce cu drag aminte ca poarta in suflet bucuria de a fi inca copil/un capotel/dar cel mai important ar fi sa ii multumesti ca exista/ca ti-a dat viata/si ca esti mandra ca ai parinti minunati, iar un Te iubesc mama, face cat jdemi de cadouri.
O zi frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Ii poti cumpara un buchet de flori, un urs de plus sau o poti scoate in oras la o pizza si un suc.

| Madayna a răspuns:

Fa-i un tort dragut pe care sa-i scrii La multi ani sau cumpara-l, o alta varianta mai este sa-i cumperi un buchet de lalele.

Răspuns utilizator avertizat
| damad3pica a răspuns:

Buna, la multi ani sanatosi mamei tale! Poti arunca o privire pe https://www.facebook.com/accesorii.cadouri, gasesti cercei, bratari sau coliere si seturi superbe la 30-40 de lei. Succes!

| Çõяÿηą a răspuns:

Poti sa-i iei un buchet mare de flori, de preferabil trandafiri rosii (reprezinta dragostea).