| MaRius_Maxymus_2000 a întrebat:

happy Mi-am facut cont de Skype si am o nelamurire. Pe Skype poti vorbi cu o persoana in scris ca pe Messenger? Daca da, va rog spuneti-mi cum!

Cel mai bun raspuns primesti FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| marin81 a răspuns:

Da se poate vorbi/ calitatea e mult mai buna ca si pe messanger/ Poti sa importi pritenii de pe facebook/ E mult mai bun skype ca si messangerul/ Are acolo in stanga imaginii doua simboluri mici, dai pe cel cu linii paralele si o sa iti apara o fereastra unde scrii

1 răspuns:
| Andreea_Ada_1991 a răspuns:

Adaugi prieteni si iti va aparea acolo loc unde sa scrii