| catalinutzu95 a întrebat:

de pe aceasta tableta pot vorbi pe skype sau messenger?

Răspuns Câştigător
| ionutZzG30 a răspuns:

Da normal ca poti daca are android sau windows phone dar sigur are descarca skype si mesengerul si vb cat vrei.

7 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Orice tableta cu android merge, ei aplicatia de skype sau messenger si gata de pe google play.

| andru10best a răspuns:

Care tableta?

| Elynad a răspuns:

Cred ca merge. Uite aici si niste instructiuni: http://www.pctablet.ro/apel-video-pe-yahoo-messenger-in-android/
Singura problema este sa nu dea imagine intoarsa in mess.

| FlorinM28 a răspuns:

Da

| ionutZzG30 a răspuns:

Ce tableta ma? rolling on the floor

| ionutZzG30 a răspuns (pentru catalinutzu95):

Da normal ca poti daca are android sau windows phone dar sigur are descarca skype si mesengerul si vb cat vrei.

| dani0822 a răspuns:

Eu nu sunt Mama Omida sa stiu ce tableta folosesti. spune-mi despre ce este vorba.