| 200397 a întrebat:

As vrea sa imi iau un
SAMSUNG S5670 Galaxy Fit dar nu prea ma descurc in a alege un telefon si cam am o nelamurire la aplicatia "google talk ". Aceasta aplicatie iti permite sa vorbesti cu cei din lista de mess? sau doar sa trimiti mesaje celor cu gmail? Poti sa te conectezi la adresa ta de mess sau toti prieteni pentru a vorbii cu tine sunt obligati sa isi faca cont pe gmail si sa stea numai pe mail? Astept un raspuns si daca nu poti vorbi cu cei din lista de yahoo spuneti-mi va rog ce ar trebui sa fac sa imi descarc messengeru.

Răspuns Câştigător
| gki1980 a răspuns:

Google talk este doar pentru utilizatorii gmail. yahoo messenger cel mai bun (părerea mea) este shmessenger. poți să te loghezi și cu mai multe id-uri în același timp.

2 răspunsuri:
| RaZ4Ing a răspuns:

Pai 1 iti trebuie account Gmail si 2 nu iti va merge pentru ca eu am galaxy mini care e aceeasi chestie ca si galaxy fit si nu imi merge si presupun ca nici tie nu it iva merge. si e pentru Gmail nu pentru Y! M. Bafta

| 200397 explică:

Poti descarca messengeru de pe appstore gratiswinking mersi