| Briciu_Darius_1999 a întrebat:

Mi-am uitat emailul si parola de la un facebook de al meu.Pe acel facebook e pe public si am dat cereri aiurea la oameni necunoscuti.Am vazut o stire in care spunea ceva de genul ca dupa poza de pe facebook te pot gasi in realitate. Cum imi pot afla emailul si parola? Sau e adevarat faza cu poza?

1 răspuns:
| alexutza222 a răspuns:

Pentru recuperarea contului de facebook trebuie sa scrii corect numele persoanelor din lsita ta de prieteni dupa poza(nu toti, doar cativa, aleator, fiecare cu norocul lui).
La mail trebuie sa intri la help si dai mesaj acolo cu desriierea problemei. Iti vor da un mesaj cu un nr pentru deblocare.