| Zennooonn a întrebat:

Niste sfaturi despre cum sa ma mai inalt? va rog mult! FUNDA promit!

Răspuns Câştigător
| DANIELJ a răspuns:

Asat depinde de ce3 varsta ai
daca nu ai inca 20 atunci ar fi dine ca in fiecare zi sa intizi si sa rasucesti din icheieturi.toate incheieturile oaselor posibile.cica e o metoda rusa de crescut cu vreo 5 cm(trebuie practicata vreo cateva luni)
eu em facut-o in adolescenta dar nu am rezistat luni

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai postat întrebarea de două ori, ți-am răspuns la prima!
Pa, pa.

| pusastef a răspuns:

Draga mea, fa exercitii din atarnat! La bara, la scara fixa, oriunde numai atarna-te! In felul acesta coloana vertebrala se aranjeaza si se indreapta si cu aceasta ocazie devii si mai inalta!