| alecsutza12 a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi despre cum as putea sa ma inalt

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practicarea unui sport de înălțime, înot/volei/baschet/handbal.
Îți alegi și două dacă ai timp. Mare grijă să te alimentezi cât mai sănătos posibil.
Baftă.
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Ajuta, daca faci inot, sari coarda, joci volei (tot ce implica sariturile).
Succes! Numai bine!

| Aleeeeeeee a răspuns:

Fa inot!

Joaca basket, volei.

Daca esti inca la pubertate mai ai timp sa te inalti.

| Static a răspuns:

Daca alergi mult te inalti si este adevarat si fa intinderi muscularewinking.

| emaalexandra97 a răspuns:

Sa joci mult bascket, sa te prinzi mult de bara, sa te duci in pragul usii si sa incerci sa te ridici pana la pragul de sus al usii. sper sa-ti prinda bine.

| MalynaMagdalena a răspuns:

Pai fa sport!happy

| Alëxa_9778 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa practici un sporthappy [de ex : baschet]
sau
poate sa slabesti[asa te vei inalta]

| Delicioasa_9940 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa joci foarte mult volei si dansuri sportive. Eu practic de la 7 ani si am 1; 75 inaltime!