| AkTiV a întrebat:

Nu inteleg daca am placa de sunet in pc arsa... nu ma lasa sa mearga la volum mai tare mai incet (adica cand dau la contol panel la Sounds, Speech, and Audio Devices >- la adjust system volum >- nu ma lasa sa dau volumu mai tare mai incet ) s-ar putea sa fie de la placa audio din pc sau ce e nu am cv instalat ca realtecku-l il am am scanat cu driver genius am gasit o eroare la sunet am instlato si tot nu merge sunetu... e de la placa? plzz stie cineva ce am? ( am window xp sp3 ) neLu daca vezi intrebare te rog ajuta-ma.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start ->in Run scrie -> dxdiag -> da click pe tabul Sound (stanga sus) si fa un print screen de acolo apoi posteaza-l aici.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )