| blackcat99 a întrebat:

De ce nu se mai aude sunetul din PC? Azi dimineaţa mergea, a stat tata la calculator, acum nu mai merge. Când intru in "Adjust the system volume" scrie "No audio devices". Cum il pot repara? Placa de sunet nu cred că are nimic.

Răspuns Câştigător
| buffa a răspuns:

Instaleaza draiverele la sound din nou!

2 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Dacă ai calculator, poate că nu sunt conectate boxele la unitate, sau nu sunt băgate în priză. Sau poate s-au stricat.

| Iliescu_Stefan_1996 a răspuns:

Verifica boxele daca sunt bagate in priza sau daca sunt aprinse si uitete daca sunt conectete la unitate