| xXNikeXx a întrebat:

Buna TPU.

Nu inteleg de ce cand se ia cineva pe strada de mine, chiar si daca stiu ca-mi este inferior fizic tot nu pot sa dau in el... pur si simplu eu cand vreau sa misc pumnu ma opresc si stau.

Cum as putea sa fac sa nu-mi mai fie frica de bataie?
Fara raspunsuri de genu :nu stiu sau bataia nu ajuta cu nimic daca vine unu sa spuna una din cele 2 mai bine sa taca din gura ca prostu...

1 răspuns:
| iLoveMusic01 a răspuns:

Eu cred ca tu actionezi corect ca nu il lovesti pe acel " x". Nu trebuie sa dai atentie, pur si simplu nu baga in seama. Cei care au chef sa se bata ar trebui sa isi gaseasca pe altcineva. Sa stii ca nu este rusinos sa iti fie frica. Oricum acel " x" nu stie, deci, hei! simte-te bine si nu te mai gandi. Unii oameni chiar nu au minte. Funda? happy