| khaori a întrebat:

Buna,TPU
Nu mai vreau sa primesc e-mail-uri de la facebook, sunphoto si alte site-uri. Primesc extrem de multe si nici macar nu le citesc, exista vreo optiune pentru a nu mai primi?

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Stiu doar pentru fb: account settings --> notifications --> email --> edit, si alegi ce vrei, daca alegi prima optiune trebuie sa iei fiecare sectiune (sau ce o fi aia) separat si sa debifezi ce vrei, in rest uita-te pe la setarile contului, sau in mail undeva jos trebuie sa gasesti un link pentru unsubscribe.

| SarosBogdan a răspuns:

Da,aia de a nu mai fi prieten sau ceva de genu cu aceea pagina de pe facebook. Orice notificare vine la pachet cu un mail, deci daca nu vei mai primi notificari de la poginile respective nu vei mai avea nici mail-uri de primit.