| emilenescu a întrebat:

In fiecare zi primesc mail-uri cu tot ce se intampla pe facebook si nu mai vreau sa primesc cum fac?

Răspuns Câştigător
| Șosețică a răspuns:

1 Intri pe facebook
2 dai la account
3 apoi la account settings
4 dupa ce iti apar toate alea scrie undeva notifications chiar al3lea buton
5 apesi pe settings
6 debifezi la "send you a message"
7 rulezi pana jos
8 dai la save settings

Sper ca te'am ajutat happy

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Mai jos in pagina care od eschizi cu mailul de pe facebook(de exemplu cand cineva vrea sa ii devii prietena) ai un link de genul asta If you don't want to receive these emails from Facebook in the future, please follow the link below to unsubscribe dai click acolo si asa nu mai primesti mesaje de la ei!

| AlexAndrei99 a răspuns:

Intra la fecebook la setari si seteaza sa nu mai primesti emailuri.

| Miky_8119 a răspuns:

Ai incearcat sa iti stergi facebook-ul?big grin