| Leonardo111 a întrebat:

Buna TPU nu stiu ce cadou s ii fac profesoarei de sport ca este ziua ei pe 28 mai va rog ajuatima dar sa nu fie prea scump cadoul multumesc

Răspuns Câştigător
| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Un buchet frumos de florilove struck
funda?

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Bună poți alege un parfum de la avon, care nu este foarte scump,î ți recomand far away, sau percive, se va bucura mult doamna profesoară, ce vîrstă are dînsa? Sau poți să îi cumperi de la oriflame un set de perluțe bronzante.

| Guster a răspuns:

Poti incerca o bijuterie ceva gen brosa stilul vechi: http://www.breslo.ro/Shop/guster. succes!