| mytzzu a întrebat:

nu stiu. eu nu prea cred in panarami deastaea dar am visat azi noapte un serpisor mic cam cat palma mea si in vis se facea ca eram undeva la marginea unui cartier pe marginea unei prapastii (in loc de finalul cartierului) si vad un sarpe lung care mergea p acolo eu ma trezesc fugind de el si in clipa urmatoare ma ataca sarpele mic. eu dau sa fug si nu pot pentru ca alunec, sarpele mic sare la mine si il prind in mana dreapta timp in care el ma musca de palma l-am zdrobit apoiin palma il arunc dupa care ma duc la spital(care nici nu e in zona) unde ma asez pe un scaun si ma uit in continu la mana mea dreapta si imi rasucesc un fel de bandana alba in asa fel incat veninu sa nu curga prea repede prin mana (nu am mai av chestia aia la mana.eh in fn si daca stie kreva ce inseamna asta sa imispuna. dau fundita, mersi

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Inseamna ca ai avut un vis ciudat.si atat!
si eu am visat acum cateva zile ca a aterizat un ozn in fata casei, din el au coborat niste extraterestrii.si au inceput sa danseze samba...
asta ce inseamna ca extraterestrii sunt brazilieni?

| alexandra61 a răspuns:

Uite eu zic ca ai doi dusmani unul mare care nu iti face nimic rau dar te vorbeste pe la spate si unul mic care cu siguranta iti va face ceva rau dar momentat se linguseste sau marog ceva de genu pe langa tine. Oricum de obicei visele cu serpi inseamna dusmani.