| anonim_4396 a întrebat:

nu stiu exact in ce categorie sa pun intrebarea aceasta. azinoapte am avut un vis tare ciudat.am visat ca cerul s-a facut ca un fel de cenusa si picau multi meteoritistraight facecredeam ca vine sf lumii, eu cu tata eram afara si ne-am uitat sa vedem ce se intampla, langa noi era o casuta mica plina de jucariistraight facedupa aceea eu cu tata "am murit" dar numai noi 2, mama mea, sora mea si matusa mea (nu stiu ce cauta matusha acolo) s-au adapostit in casuta aceea, ele nu au murit... dupa ce s-a termitat si nu mai picau meteoriti eu m-am vazut moarta in apastraight face a 2-a zi m-am vazut viestraight face dar eu credeam ca sunt moarta eu am mers la scoala si nimeni nu era mort numai eu cu tata am murit deci cand am mers la scoala eu i-am intrebat pe toti colegii mei daca arat diferit sau daca m-am schimbat colega mea(prietena mea ce mai buna) mi-a zis ca nu arat diferit doar ca m-am schimbat mi-a zis si cu ce dar am uitat...si dupa aceea s-a terminat. Puteti sa imi spuneti ce inseamna visul acesta?worried
P. S.:visul era foarte ciudat si dupa ce m-am trezit numa la el imi erga gandul a si din cand in cand imi venea melodia "Hristos a inviat din morti cu moartea pe moarte calcand..." nu stiu de ce e foarte straniunail biting

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Buna.
Stai linistita.probabil au fost factori gen film.stire.imagini ceva care neuronii tai au procesat informatia si sa transformat in cosmar.
Asa ca stai linistita.
Nu se va intampla nimic rau.
Si daca ma gandesc mai bine tu ai avea mai mult succes ca tampitii aia care prezic de azi pe maine ca va fi sfarsitu lumii cu povestioara ta.
Ai foarta multa imaginatiewinking