| 1onutChe a întrebat:

Bună TPU, nu știu unde să caut sau unde să întreb așa că asta mi-e cea mai buna speranță, am vorbit cu fata asta online de 4 luni, dar surprinzător încă nu îi știu numele. Avem un mini game să-i zic așa în care trebuie să îi ghicesc numele, 3 încercări pe zi. În 4 luni nu am reușit, dar am 2 indicii importante. Indiciul 1 este că numele are 7 litere, indiciul numărul doi este că inițiala numelui este "R". Nu pot să găsesc nicăieri un nume sub aceste criterii. Vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Dorotheea21 a răspuns:

Incearca: Rebecca, Roberta.
Altele nu imi vin acum in minte.

| 1onutChe explică (pentru Dorotheea21):

Te rog să te culci la noapte știind ca ai făcut un om fericit. Îți mulțumesc din inimă! Este Roberta

| Dorotheea21 a răspuns (pentru 1onutChe):

Cu placere. Ma bucur ca te'am putut ajuta. happy

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Simplul ii spui ca nu ai chef de jocuri copilărești

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Așa, da...
Sau pute-a să-i pună o porecla in astea 3 luni, dar inteligenta lasă de dorit.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai mult de 14 ani nu are, deci...

| LoveSleep a răspuns (pentru SilentRain):

Moama, jocuri copilărești. Ce rău ești. Mie mi se pare drăguț jocul.
Numele ei e vreo știre de interes național, sau de ce trebuie știut?
Și faptul că ghicește 3 nume pe zi ți se pare o pierdere atât de mare de timp? Gen, la 95 de ani, înainte să mori, o să te gândești "aș da orice să nu fi pierdut alea 6 secune pe zi de ghicit nume"?