| Roar a întrebat:

O intrebare adresata utilizatorilor activi : Stati pe TPU mai mult ca sa primiti ajutor de la alte persoane sau pentru a raspunde la intrebarile date de altii?
Eu de exemplu stau mai mult ca sa ajut oamenii happy

Răspuns Câştigător
| DracoMalfoy a răspuns:

De obicei stau ca sa raspund la intrebari atunci cand stiu si pot ajuta. Mai rar cu intrebarile fiindca de obicei nu am nevoie sa ma ajute cineva, ma descurc si singur sa gasesc sau sa aflu ce am nevoie... doar atunci cand mi-e prea lene thinking laughing, dar asta nu se intampla prea des.

6 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Acest site nu e tocmai pentru a ajuta pe cineva cu adevarat.In primul rand te ajuti pe tine.Se fac schimburi de pareri cei adevarat.Totul este ca un jurnal pentru tine.Peste ani iti vei vedea intrebarile si vei rade.Ai grija de acum ce intrebi si ce nu.

| sabin89 a răspuns:

Eu stau aici ca sa gasesc raspunsuri la intrebarile existentiale.

| cooldreams a răspuns:

Idem

| alex0110 a răspuns:

De asemenea, si eu stau pentru a ajuta, dar cred ca toti vor raspunde asa, nimeni nu are de intrebat atat de mult

| AmericanHistoryX a răspuns:

Aici dai/primesti sfaturi, nu cred ca e chiar un ajutor...un exemplu de ajutor e voluntariatul la smurd sau alte acte asemanatoare, asa se ajuta oamenii

| s4b1 a răspuns:

Eu ambele, chiar daca nu am de mult cont, cateodata consider site-ul TPU ca singurul prieten care ma poate ajuta. Si vreau sa ajut si pe altii