| allebwa a întrebat:

O intrebare cam patetica:
Cum stiu cati euro am pe telefon? Nu ma prea pricep cu telefoanele astea... Dau funda la cel mai bun raspuns!

8 răspunsuri:
| bby a răspuns:

333 sau *133#
Funda smug?

| Mike23 a răspuns:

Pai daca stii cati lei ai dat pe el imparti numarul leilor la 4, 2 de exemplu daca ai luat un telefon cu 600 de lei faci 600 : 4, 2 = 142, 8 sau poti intra aici http://www.cursbnr.ro/ si vezi ca in stanga ai un convertor cu care poti transforma din RON in Euro, bafta!

| AllieAyl a răspuns:

Pai depinde pe ce retea esti:-daca esti pe Orange suni la 333 si o sa primesti un mesaj:-la Vodafone suni la 133:-la cosmote cred ca la 1234... Sper sa te ajute sfatul meu

| pink_7086 a răspuns:

Depinde de retea...

la Vodafone apelezi la *123#

si iti arata creditulwinking

pa-pawave

| speranata a răspuns:

Pai daca esti pe cosmote pe CREDIT suni la numarul 1234 si cand incepe sa vorbeasca robotu apesi pe taste 111 si acolo iti va zice cati euro mai ai daca esti pe Orange pe abonament suni la 415
succces

| ella_7332 a răspuns:

Daca esti p Vodafone suna la *123# si iti va aratawinking

*=steluta, o gasesti tu pe tastele telefonului, de obicei ultima tasta din stanga iar # este ultima din dreaptawinking

succes! funda?

| adnanandan a răspuns:

Timiti sms gratuit :
pentru. Cosmote *134#
pentru. Vodafone *123#
pentru. Orange *133#

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni la 333 daca esti pe Orange sau la *123# daca esti pe Vodafonebig grin