| Bibuxx a întrebat:

o prietena de-a mea mi-a trimis prin posta un colet. Ea este din Mures si eu din Vrancea, in cat timp ar ajunge? Mentionez ca l-a pus deja de 6 zile. Dar a fost problema si cu zpada asta, fundita

Răspuns Câştigător
| ionutzul31 a răspuns:

Mi se pare ca in jur de 10 zile dureaza cu Posta Romana, nu sunt sigur.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i sa se duca la posta si sa intrebe cat mai are pana va ajunge coletul la tine.

| wintermee11 a răspuns:

Sa.ti spuna prietena ta daca coletul a plecat din Mures, apoi mergi si intereseaza.te tu la oficiul postal central sau din apropiere.Mult noroc!