| Andreeeeea_2521 a întrebat:

Buna TPU puppy dog eyes Am o problema cu telefonul meu.Deci am un Nokia C3 si nu stiu ce se intampla.De aseara nu mai am semnalstraight face.L.am stins si aprins de f multe ori mi-am scos si cartela. Dar imi apare Sim card registration failed.Si nu stiu ce sa fac. Ce s-a intamplat?
Dau fundita happyVa rog ajutati-ma

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa ti se fii demagnetizat cartela. incearca sa bagi alta cartela in telefon, iar daca aceasta merge, cartela nu e buna. te poti duce la operator sa-ti dea alta. iar daca iti arata asa si la cartela care ai bagat-o, poti duce tel la service :*