| Lalalalalalalalaaaaaaaa a întrebat:

Papagalul meu a avut un accident si a ramas fara coada, ii mai creste sau nu? Nu a sangerat, zboara, mananca...si am impresia ca ciocu ii este putin vanat, este vreo prolbema?

Răspuns Câştigător
| Damii a răspuns:

Cu siguranta o sa ii creasca...si eu am papagali si ce crezi ca mi s-a intamplat? Tineam intr-o zi papagalul de coada si cand el a zburat am ramas cu coada in mana. Peste cateva saptamani a crescut iar. Cat despre cioc u stiu ce sa zic...stiam ca puii au ciocul mai inchis la culoare.