| Face0ff a întrebat:

Ceau!
Am o "mică" problema la PC
Îmi da o eroare de genu: "Windows cannot access the specified device, path, or file. You may not have the appropriate permissions to access the item.

Mulțumesc frumos!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Simplu, ai virusi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://support.microsoft.com/en-us/kb/2669244

Dai sa iti traduca si ai o multime de solutii, depinde de problema.Eu cred ca folderul a fost sters de un virus ceva si nu mai poate ececuta.Cel mai bine stergi programul si il instalezi din nou dupa ce scanezi serios cu un antivirus. Inca o solutie dai click dreapta pe acel program si apoi open in administrator. daca si asa iti da eroare e posibil ca fila sa nu mai existe adica sa fie stearsa si ca atare trebuie sa dezinstalezi programul si sa-l instalezi din nou.

| IonutCG90 a răspuns:

Salut, vezi sa nu fie anti virusul care blocheaza fisierul. Sau incearca sa vezi daca e blocat de windows firewall sau a fost sters din el ceva, poate ai partile din el COSUL de RECICLARE. Sau a fost mutata de unde nu trebuia.

| Face0ff explică:

Acuma îmi cere sa deschid fiecare program în ceva...