| AlexIonete a întrebat:

Imi da o eroare mereu:
windows cannot access the specified device, path, or file. You may not have the appropriate permissions to access the item
Fundita la cine ma ajuta sa rezolv aceasta eroare

Răspuns Câştigător
| X a răspuns:

Asta inseamna ca utilizatorul respectiv(userul)nu are rank administrator ca sa aiba permisiunea.presupun ca nu la tine acasa ai problema sau daca acasa intri pe primul user controlpanel/useracounts si setezi ranku celuilalt user(daca e la scoala sau altundeva va avea parola userul principal)

2 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu administratorul calculatorului.

| AlexIonete explică:

Eu sunt admisinstatorul.
este la mine acasa