| Puiu271 a întrebat:

Prietenul meu a fost respins la Bac din păcate, a luat la 2 probe, iar la a treia a picat și tocmai aceea fiind română. Întrebarea mea este : Ce îi trebuie ca să se înscrie la sesiunea din toamna? Mai precis de luni încep înscrierile, mai este nevoie de dosar sau de o adeverinta de la liceu cum ca a fost admis la celelalte 2 probe? Multumesc!

1 răspuns:
| Emma30555 a răspuns:

Aceste informații le poate afla de la școala unde a terminat