| iFeelinfiniteLove a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Trebuie sa ma inscriu la facultate acum, in sesiunea din toamna, ma uit ca incep inscrierile si nu stiu pe ce drum sa merg. Vreau psihologie la Titu Maiorescu in Bucuresti, dar nu am nici cea mai mica informatie despre aceasta universitate. Asi avea nevoie macar de un numar de telefon de la secretariat. Ma ajutati?

2 răspunsuri:
| VivianneMnt a răspuns:

Ion Mincu e faculate de arhitectura straight face

| HolboCity a răspuns:

Sfatul meu nu te inscrie la psihologie, la inceput este tentant, dar apoi ai sa iti dai seama ca nu ai mare viitor ca psiholog sau profesor de psihologie crede-ma, gandeste-te bine