| crazydeea a întrebat:

puteti sa imi dati cateva statusuri emotionante? sau ceva sa ii arate fostului ca inca il iubesc! multumesc! dau funda!

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Hei! Lasa statusurile si arata-i ce simti pentru el. Daca tu crezi ca ai o sansa sa te impaci cu el, du-te si vorbeste cu el face to face. E mai simplu.
Succes! happy

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu o faci personal? Este mai bine.Mai ales ca ii vezi si reactia.Prin status va crede ca nu ai curaj sau ca esti superficiala.

| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă-l iubeşti, spune-i lui şi atât.
Nu-ţi obliga toată lista de messenger să vadă cât de mult ţii tu la el, că sincer nu cred că eşti atât de interesantă încât ar trebui să-i pese cuiva de stările tale emoţionale.