| ReeaDEEA a întrebat:

Puteti sa imi dati cateva statusuri despre o viitoare relatie ? big grin thx

2 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Exista asa ceva!?

| EmHinoki a răspuns:

Nu cred ca exista regulii.adica unele fete se gandesc ca poate nu-i ok sa il sune din 30 in 30 de min dar sunt unii care vor sa fie sunati zilnic. Nu prea avem ce sa-ti spunem doar sa nu faci pe geloasa pe ''interesanta'' sa fii tu happy. Aaa incearca sa nu-l confunzi cu cea mai buna prietena a ta.si daca ai tentatia de barfa.nu o face :*